Víceúčelový žebřík JUMBO Giant

Víceúčelový hliníkový žebřík

Střešní žebřík JUMBO

 

Žebříky JUMBO Giant Multi-Ladder jsou vybaveny kolečky umožňujícími snadný a lehký přesun. Dá se použít jako žebřík, přičemž jedna jeho část je nastavena do vertikální polohy. To umožňuje přistavit žebřík přímo ke stěně. Každou stranu žebříku je možné prodloužit nezávisle. To umožňuje použití žebříku JUMBO Giant Multi-Ladder na schodech nebo v jiných místech, kde jsou rozdílné výškové úrovně.

Úplné prodloužení žebříku JUMBO Giant Multi-Ladder nastavené v jedné linii dosahuje velkých délek u jednotlivých modelů.

Materiál žebříku JUMBO Giant Multi-Ladder je vyroben z vysoce jakostní slitiny legovaného hliníku 605-T5, se stejnou kvalitou která se používá v leteckém průmyslu. Konstrukce žebříku je díky tomu mimořádně odolná a přesto lehká. Vnitřní (druhá) část žebříku je eloxovaná, aby se snížilo tření při rozkládání.

Žebřík JUMBO Giant Multi-Ladder je vybavený extra stabilním kloubem. Jednoduché nastavení kloubu stisknutím pojistky. Dlaní stlačíte pojistku na obou stranách a nastavíte žebřík do požadované polohy.
Nášlapy bez úhlů zajistí rovnou plochu k stání dokonce i v situaci, kdy jsou obě částí žebříku v jedné linii. Solidní a odolný zámek k nášlapu.

Kolečka zajistí snadný a rychlý přesun žebříku.
Záruka na výrobek JUMBO Giant Multi-Ladder 3 roky!!

K žebříku je možné doobjednat příslušenství (související zboží) jako: vyrovnávací noha, opěra o zeď, závěsná podesta a teleskopická pracovní plošina 274 a 396 cm.

Soubory ke stažení